Совершенные технологии

Як виглядатиме Перший SMART автобус для киян?


        Як виглядатиме Перший SMART автобус для киян?
Системний інтегратор «Віннком Україна» в партнерстві з глобальним виробником обладнання - компанією CISCO - продемонструють можливості «Першого SMART автобусу для киян» під час проведення KIEV SMART CITY FORUM 2015, що відбудеться 2-3 жовтня у м. Київ в НСК Олімпійський.
         Як виглядатиме Перший SMART автобус для киян? 
Це комплексне рішення, яке дозволяє збирати і зберігати інформацію про ситуацію в автобусі, передавати інформацію в центр обробки даних, контролювати дорожньо-транспортну ситуацію і в подальшому - передавати дані про адміністративно-правові порушення в ситуаційний центр (наприклад, про порушення правил користування виділеної смугою для руху громадського транспорту і паркування автомобілів). 
          SMART автобус оснащений модулем Wi-Fi для надання бездротового доступу до Інтернет, а також інформаційною панеллю, що відображає інформацію довідкового та рекламного характеру залежно від місцезнаходження автобуса.
BUS 
         Під час демонстрації можна буде дізнатися про можливості використання IТ- технологій у громадському транспорті та роботі сервісів: 
 Wi-Fi; 
 відеоспостереження; 
 аналітика відео – порушень ПДР; 
 геолокація транспортного засобу; 
 он-лайн оплата проїзду; 
 інформаційне табло. 

Запрошуємо всіх киян та фахівців в області IT- технологій на головних захід цієї осені - "KIEV SMART CITY FORUM 2015", що відбудеться 2-3 жовтня м. Київ - НСК Олімпійський. 
Компанія «Віннком Україна» та Cisco є генеральними партерами цього форуму. 
На цьому заході ви зможете побачити наявні проекти, що пов’язують новітні технології і звичайні будні киян. Як світ змінюється і трансформується у 21 столітті, які є можливості у пересічного громадянина у новітньому пасажирському транспорті. 
До зустрічі в НСК Олімпійських 2-3 жовтня!!!